-9%










Робот-пилосос з вологим прибиранням ECOVACS DEEBOT OZMO T9 PLUS (DLX13-54)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ecovacs Deebot T9+
Поєднання пилососа зі шваброю гарантує ще ретельніше прибирання.

Робот оснащений інноваційними та перевіреними рішеннями, які виводять прибирання вдома на новий рівень. Його великий пилозбірник (420 мл) дозволяє пристрою працювати ще довше, не спорожняючи його. Комплект також включає док-станцію з автоматичним утилізатором відходів.

Технологія TrueMapping
Технологія TrueMapping базується на просторовому зондуванні D-ToF, технології, вперше використаній у роботах Ecovacs. Карти підлоги можна створювати за лічені секунди, що підвищує загальну ефективність прибирання. DEEBOT T9+ може інтелектуально орієнтуватися у вашому домі, забезпечуючи інтелектуальне та ретельне прибирання.

Технологія OZMO PRO 2.0 у робот-пилососі ECOVACS DEEBOT T9+
Робот-пилосос Ecovacs Deebot T9+ оснащений інноваційною технологією миття підлоги. Завдяки системі миття підлоги OZMO Pro 2.0 пристрій не лише пилососить та миє підлогу одночасно, але й оснащений електричною губкою для миття підлоги, яка вібрує на високій частоті для кращого видалення стійких плям. Можна налаштувати чотири різні рівні потоку води відповідно до індивідуальних потреб.

Дистанційне керування пристроєм
Керуйте своїм Deebot T9+ будь-коли та будь-де. Додаток ECOVACS дозволяє вам легко планувати сеанси прибирання, встановлювати режими прибирання та контролювати поточну продуктивність пристрою. Скористайтеся перевагами розширених функцій у додатку та інтерфейсі карти. Плануйте та активуйте цикли прибирання на свій розсуд, а також встановлюйте, як і де ви хочете, щоб Deebot прибирав — і все це за допомогою комфорту вашого смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecovacs |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 0.18 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.42 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 3 |
| Програмування по днях тижня | Так |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 93 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 175 ч |
- Ціна: 20 099 ₴





