




Монітор Dell U2422H (210-AYUI)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
card lnd_col-12">
Більша продуктивність та зручність
Більша продуктивність та зручність
Розширте свою зону перегляду завдяки практично безрамковій технології InfinityEdge. Ультратонка рамка з чотирьох боків забезпечує чітке зображення від краю до краю. За потреби ви навіть можете послідовно підключити кілька моніторів. ComfortView Plus зменшує випромінювання синього світла, а технологія IPS забезпечує стабільну передачу кольорів та якість зображення з широким кутом огляду 178/178°.

Сучасне підключення – ефективна робота
Dell U2422H пропонує просте підключення пристроїв завдяки портам DP, HDMI та Super Speed USB 10 Гбіт/с. Порти швидкого доступу на передній панелі монітора дозволяють зручно підключати периферійні пристрої та заряджати мобільні телефони (потужністю до 15 Вт) через USB-C.
Надшвидкісні USB-порти 10 Гбіт/с забезпечують швидшу передачу даних між комп'ютером та периферійними пристроями, підключеними до монітора.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Сенсорний екран | Ні |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 364 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 538 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 11 550 ₴



