




Мінімийка високого тиску Karcher K 7 Premium Power Home (1.317-171.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ ПРЕМІУМ-ВИСОКОЇ ПОТУЖНОСТІ K 7
Мийка високого тиску K 7 Premium Power Home включає в себе котушку для шланга та потужний набір для чищення.
Мийка високого тиску K 7 Premium Power Home оснащена двигуном з водяним охолодженням для тривалого терміну служби. Розроблена для регулярного прибирання, вона також підходить для видалення великої кількості бруду з садових доріжок та парканів. Вона ідеально підходить для очищення великих автомобілів та велосипедів. Вона постачається з пістолетом-курком із практичним швидкоз'ємним з'єднанням Quick Connect , 10-метровим шлангом високого тиску, водяним фільтром для захисту насоса, розпилювальною трубкою Vario Power (VPS) та трубкою з обертовою насадкою з обертовим точковим струменем. Налаштування тиску на розпилювальній трубці Vario Power можна регулювати одним рухом руки, а обертова насадка скорочує час прибирання. Набір Home включає очищувач плоских поверхонь T 7 та очищувач каменю 3-в-1 об'ємом 1 літр. Інші функції включають котушку для шланга та систему Plug 'n' Clean , яка дозволяє дозувати та легко заправляти миючий засіб безпосередньо з контейнера. Комплект також включає алюмінієву телескопічну ручку та комплект тримачів, що забезпечують легкий доступ до аксесуарів.

Телескопічна ручка виготовлена з високоякісного алюмінію
Алюмінієву телескопічну ручку можна складати та розкладати.

Котушка для шланга для зручності експлуатації
Шланг високого тиску оптимально захищений та зберігається, не займаючи забагато місця.

Plug 'n' Clean - система подачі мийного засобу Kärcher
Це дозволяє дозувати засіб для чищення безпосередньо з упаковки та замінювати її без жодних проблем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.1 кг |
| Висота | 666 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 458 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
- Ціна: 27 510 ₴






