




Ноутбук HP Victus 15-fb0232nw (75L42EA)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Игра бесперебойна с 16 ГБ ОЗУ
Установленная на заводе оперативная память объемом 16 ГБ является гарантией быстрой и бесперебойной работы. Без проблем вы сможете одновременно запускать несколько приложений, а также играть в новейшие игры и пользоваться графическими и мультимедийными программами.

Увеличьте скорость вашего ноутбука
Встроенный твердотельный накопитель SSD — идеальное решение, если вам важна скорость вашего комп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Довжина | 255 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Ширина | 357 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вихід/Навушники |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 2 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 5600H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм відеопам'яті | 4000 MB |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
- Ціна: 41 840 ₴


