




Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23A7318CK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Выбранные функции
Покрытие Ceramic InsideTM
Устойчив к царапинам и прост в уходе. Он также обладает антибактериальными свойствами.
Элегантный дизайн
Стильную переднюю часть из черного стекла дополняет белый светодиодный дисплей.
Жарка на гриле и тарелка с хрустящей корочкой
Возможность готовить сочные внутри блюда с хрустящей корочкой. Просто добавьте минимальное количество
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1100 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Тактові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Режим розморожування | Так |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 381 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 380 ₴




