



Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D9 PRO (RLS5-BL0)
Робот-пилосос Dreame D9 PRO
Dreame D9 PRO
Робот-пилосос є флагманською моделлю 2021 року і призначений як для сухого, так і для вологого прибирання будинку. Для цього він оснащений пилозбірником місткістю 0.57 л і контейнером для води на 0.27 л, звідки вода подається на серветку з мікрофібри. У пристрої досить висока сила всмоктування - 4000 Па, тому він з легкістю справляється з пилом, волоссям, вовною і великим сміттям. При цьому робот не дуже голосний в роботі: рівень шуму становить 65 дБ. Доступні чотири режими інтенсивності всмоктування, а при заїзді на килим потужність автоматично збільшується для більш ефективного прибирання. Також особливістю D9 Pro є наявність датчика LiDAR з подвійним лазером і стереоскопічною камерою, за допомогою яких пилосос визначає карту приміщення, орієнтується в просторі, об'їжджає перешкоди та розпізнавати дрібні предмети. Тому вам більше не доведеться прибирати речі з підлоги перед прибиранням. Крім того, колеса зможуть подолати пороги висотою до 20 мм. Через додаток ви зможете запустити робота дистанційно, вказати певну зону або кімнату, де необхідне прибирання, і встановити віртуальні заборонені кордони. Модель дає голосові підказки на одному з семи мов і підтримує управління за допомогою голосового помічника Amazon Alexa. Нарешті, акумулятор місткістю 5200 мА*г забезпечує до 150 хвилин автономної роботи, і цього вистачить для прибирання площі до 250 квадратних метрів.
- Ефективне очищення.
- Швидка зарядка.
- Управління через додаток.
- Вологе прибирання.
- Нова система навігації.
- Низький рівень шуму.
Вологе прибирання з ретельним контролем рідини
Ви самостійно визначаєте обсяг води для вологого прибирання шляхом трьох рівнів рідини (від низького до високого) в додатку, доступних для площі 200 кв.м. Ви можете більше не переживати, що паркетна підлога зіпсується від води.
Підкладка для захисту дерева
Модель D9 Pro обладнана особливою вологостійкою підкладкою для захисту дерева від намокання, якщо модуль вологого прибирання випадково забули видалити після виконання завдання.
Оновлена сила всмоктування
Сила всмоктування 4000 Па вважається найбільш передовою у сфері роботів-пилососів. Після включення функції Килим пилосос збільшить силу всмоктування під час прибирання килимів, щоб зібрати якомога більше пилу за одну задачу прибирання.
Менше поплутаного волосся, простіше обслуговування
Завдяки поліпшеному набору зубців на знімній щітці волосся розплутується синхронно з процесом збирання.
Більш інтелектуальне прибирання з LiDAR
Більш ефективне прибирання можливе завдяки поліпшеній навігації, яку забезпечує технологія LiDAR, що дозволяє пилососу D9 Pro пересуватися за допомогою численних лазерів.
Прибирання дотиком пальця
Після підключення до додатка Mi Home пилосос D9 Pro може приймати різні завдання збирання через смартфон.
150 хвилин роботи до автозарядки
За 150 хвилин пилосос здатний виконати кілька завдань прибирання, використовуючи один заряд акумулятора, - від прибирання кількох кімнат до прибирання однієї зони 2 рази поспіль.
Сприйняття команд через систему Алекса
На додаток до контролю через додаток ви також можете віддавати голосові команди пилососу D9 Pro на 7 мовах через систему Алекса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 40 Вт |
| Об'єм аквафільтра | 0.57 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.57 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.27 л |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | назад-вперед |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Таймер | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
- Ціна: 8 399 ₴

