




Саундбар Denon DHT-S416
-
nded-ProductDescriptionStyles-ProductDescriptionStyles">Саундбар із вбудованим Chromecast для потокової передачі музики

Об'ємний звукРетельно підібрані драйвери та електронні компоненти гарантують, що DHT -S416C забезпечить найкращий віртуальний об'ємний звук, якого ви очікуєте від DENON .

Потокове передавання даних з Google Chromecast через Wi-FiТранслюйте свою улюблену музику з телефону на Google Chromecast у високій роздільній здатності через Wi-Fi з популярних онлайн-музичних сервісів, включаючи Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz та багато інших.

СумісністьDHT -S416 сумісний зі Smart, HD та 4K телевізорами. За допомогою кабелю HDMI, що входить до комплекту, ви можете підключити телевізор до DHT-S416 через канал зворотного аудіо HDMI (ARC) .

Низькопрофільний дизайн, можливість кріплення на стінуМаючи висоту всього 5,6 см, саундбар DENON DHT-S416 ідеально підходить для більшості приміщень і може бути розміщений перед телевізором, не блокуючи його нижній край. Шаблон для кріплення, що входить до комплекту, дозволяє швидко та легко закріпити його на стіні .

Звукові режими для будь-якої нагодиТри попередньо встановлені режими звуку — «Фільм», «Ніч» та «Музика» — дозволять вам знайти оптимальний звук для будь-якої події. Режим Denon Pure Audio вимикає обробку об’ємного звуку, щоб забезпечити максимально чистий звук.

Технологія покращення діалогів DenonЗавдяки технології Denon Dialogue Enhancer, DHT -S416C гарантує , що діалоги у фільмах завжди будуть чіткими. Він має три попередньо встановлені режими , тому незалежно від того, чи дивитеся ви новини, чи бойовик, ви не пропустите жодного слова.

110 років інноваційDENON, провідний японський виробник аудіоелектроніки з багаторічною історією проривів та інновацій, є втіленням японського аудіобренду. З 1910 року ми створюємо наші компоненти, керуючись невпинним прагненням до найвищої якості , інновацій та аудіопродуктивності.

Вміст комплектуПридбавши саундбар DENON DHT-S416C , ви отримаєте базовий блок, монтажний кронштейн, кабель HDMI-HDMI, оптичний кабель, пульт дистанційного керування та документацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид товару | Саундбар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага проектора | 3.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1030х57х105 mm |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 184х343х295 mm |
| Інтерфейси | USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Основні атрибути | |
| Кількість каналів | 3.1 |
| Повна вихідна потужність | 340 Вт |
| Тип сабвуфера | Активний бездротовий сабвуфер |
- Ціна: 14 500 ₴

