




Портативна колонка JBL Flip 6 Black (JBLFLIP6BLK)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


JBL Flip 6
Портативний водонепроникний динамік

Гучніший, потужніший звук
Вечірка триває й триває з двосмуговою акустичною системою JBL Flip 6 , розробленою для забезпечення гучного, кришталево чистого та потужного звуку. Низкочастотний динамік у формі гоночної доріжки забезпечує виняткові низькі частоти та середні частоти, а спеціальний високочастотний динамік забезпечує чіткі, кришталево чисті високі частоти. Flip 6 також оснащений подвійними оптимізованими пасивними випромінювачами для глибоких басів, точно налаштованими за допомогою вдосконаленого алгоритму Harman.

Захист від води та пилу IP67
У басейні. У парку. JBL Flip 6 має захист від води та пилу за стандартом IP67, тому ви можете брати його з собою куди завгодно.

12 годин відтворення
Не хвилюйтеся про дрібниці, такі як заряджання акумулятора. JBL Flip 6 пропонує 12 годин відтворення музики на одному заряді.
Характеристики

Портативний додаток JBL
Отримайте найкращі враження від прослуховування звуку за допомогою застосунку JBL Portable. Отримуйте оновлення та підтримку прямо на свій телефон. Потім розблокуйте функції, збільште гучність або налаштуйте баси для повного контролю над звуком.

Вражаючий дизайн
Вражаючий звук і дизайн. Цей портативний, потужний динамік може похвалитися стильним дизайном, який доповнить будь-який стиль. Розмістіть його вертикально або горизонтально та оберіть один з різноманітних яскравих кольорів.

Захист під час заряджання через USB
Для вашого спокою JBL Flip 6 оснащений захистом заряджання через USB-C. Це означає, що пролунає звуковий сигнал, якщо через порт буде виявлено воду, сіль або інші хімічні речовини.

Бездротова потокова передача через Bluetooth
Бездротове підключення до колонки до 2 смартфонів або планшетів та по черзі відтворення звуку JBL Original Pro.

Екологічно чиста упаковка
JBL прагне створювати більш стійку та екологічну упаковку. Упаковка колонки Flip 6 складається з паперової коробки, що підлягає переробці, з внутрішнім тисненням. Пластикова етикетка для підвіски понад 90% придатна для переробки та надрукована зовні чорнилом на основі сої.

Збільште веселощі з PartyBoost
PartyBoost дозволяє підключити два динаміки, сумісні з JBL PartyBoost, для стереозвуку або кілька динаміків, сумісних з JBL PartyBoost, щоб розпочати вечірку.
Опис продукту
Вражаючий звук для кожної пригоди
Ваша пригода. Ваш саундтрек. Вражаючий JBL Flip 6 забезпечує потужний звук JBL Original Pro Sound з винятковою чіткістю завдяки двосмуговій акустичній системі з оптимізованим драйвером у формі гоночної траси, окремим високочастотним динаміком та двома пульсуючими басовими випромінювачами. Цей портативний, потужний динамік є водонепроникним та пилонепроникним, тому ви можете брати його з собою в будь-яку погоду. А завдяки 12 годинам роботи від акумулятора ви можете вечірити до заходу сонця — або навіть до сходу сонця — куди б вас не завела музика.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Час відтворення музики (годин) | 12 |
| Час зарядки (год) | 2.5 |
| Ємність акумулятора (маг) | 4800 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Автовимикання, Водонепроникний, Гучний зв'язок, Інтеграція з Voice Assistant |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
- Ціна: 5 520 ₴




