




Пральна машина автоматична LG F2WV9S8P2E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Сделайте глажение проще
Если глажка доставляет вам бессонные ночи, выбирайте стиральную машину с функцией «меньше складок». Одежда после стирки будет меньше мяться, чем до этого, а гладить ее будет легче.

Проверяйте неисправности оборудования с помощью смартфона
Благодаря технологии NFC и специальному приложению Smart Diagnosis™ поможет вам быстро диагностировать пробл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8.5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 13 |
| Особливості | Відстрочка старту, Контроль балансу, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 49 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Економічна програм, Додаткове полоскання, Програма ручного прання, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.48 |
- Ціна: 33 690 ₴





