




Пральна машина автоматична Whirlpool FFL 6038 B PL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Звуковий сигнал |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма прання сорочок, Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Додаткове полоскання, Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Прання спортивного одягу, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.65 |
- Ціна: 15 610 ₴






