




Пральна машина автоматична LG F2WV3S7N6E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Проверяйте неисправности оборудования с помощью смартфона
Благодаря технологии NFC и специальному приложению Smart Diagnosis™ поможет вам быстро диагностировать проблему со стиральной машиной, упрощая ее устранение.

Почувствуйте себя в безопасности с 10-летней гарантией на двигатель
DirectDrive — это бесшумный инверторный двигатель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Звуковий сигнал, Захист від протікання, Контроль балансу, Дисплей, Відстрочка старту |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Економічна програм, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.69 |
- Ціна: 27 510 ₴



