

Телевізор Samsung UE43CU7172
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Получайте базовые каналы бесплатно с помощью тюнера DVB-T2.
Вы хотите принимать цифровое наземное телевидение? В связи с изменением системы наземного телевещания данная модель отвечает последним требованиям, поскольку имеет встроенный тюнер DVB-T2. Цифровая передача мультимедийных данных отличается очень высоким качеством и малой подверженностью помехам. Обеспечьте удобный доступ к основным телеканалам и выберите телевизор с тюнером DVB-T2.
Откройте для себя кристально чистые, яркие цвета
Точные, яркие цвета
Смотрите свой любимый контент в естественных цветах, благодаря кот
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Модельний рік | 2023 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 113 Вт |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Ширина | 964 мм |
| VESA | 200 x 200 мм |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 963.9x558.9x59x6 mm |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| HDR 10+ | Так |
| Контрастність | Mega Contrast |
| Підтримка режиму Natural Mode (Природна передача кольору) | Так |
| Процесор | Кришталевий процесор 4К |
| Технологія Motion Rate (для підвищення чіткості передачі руху) | MR100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Бітність матриці | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Вага без підставки, кг | 8.1 |
| Вага з підставкою, кг | 8,3 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45) |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | VA |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 17 090 ₴

