




Телевізор Samsung QE-43Q67C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Модельний рік | 2023 |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Тип LED підсвічування | Edge LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Сріблястий |
| Операційна система | ОС Tizen™ |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Dolby Digital Plus | + |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 559 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 965 мм |
| Розмір VESA | 200mmх200mm |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 965х559х27 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-S |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| PQI (Показник якості зображення) | 4000 |
| Smart TV | Так |
| Бітність матриці | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Вага з підставкою | 8.6 |
| Вага (без підставки) | 8.4 кг |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 60 |
- Ціна: 35 250 ₴






