




Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher VC 6 Cordless ourFamily (1.198-660.0)
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення


Прибирання справді може бути таким простим: з бездротовим пилососом ourFamily VC 6 прибирання пилососа стає справжнім задоволенням. Пристрій може похвалитися багатьма інтелектуальними функціями, такими як спорожнення пилозбірника одним клацанням, режим Boost, ергономічний дизайн для прибирання важкодоступних місць та світлодіодне підсвічування активної насадки для підлоги, яке робить пил легко видимим та забезпечує ефективне видалення бруду. Інші переваги включають тиху роботу та чіткий дисплей, який дозволяє перевіряти рівень заряду акумулятора. Дисплей відображає рівень заряду акумулятора та відповідні повідомлення в будь-який час. Пристрій також має зручну функцію блокування живлення, яка позбавляє необхідності постійно натискати кнопку живлення. Завдяки настінному кріпленню з вбудованою функцією заряджання, зберігання та заряджання пилососа не може бути простішим. Потужний безщітковий двигун потужністю 250 Вт у поєднанні з акумулятором 25,2 В робить прибирання пилососа справжнім задоволенням.

Витончена технологія:
потужний акумулятор 25,2 В, ідеально підібраний до активної насадки для підлоги. Оптимізований час роботи 50 хвилин у звичайному режимі. Двигун потужністю 250 Вт, активна насадка для підлоги, блокування живлення Power Lock та 3-етапна система фільтрації без мішка.

Практична система фільтрації:
3-ступенева система фільтрації з циклоном, фільтром забору повітря та HEPA-фільтрами. HEPA-фільтр (EN: 1822:1998) Легке спорожнення фільтра одним натисканням кнопки

Активна насадка для підлоги.
Оптимальне видалення бруду завдяки моторизованій насадці. Надзвичайно легко маневрувати під меблями. Надійне очищення поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час заряду акумулятора | 4.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги, Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 50 ч |
- Ціна: 15 850 ₴




