




Монітор LG 32UN880P-B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Выберите производительность
Универсальное решение

Универсальное решение
Мо
нитор LG UltraFine 32UN880P-B — идеальное решение для людей, которые ищут функциональное оборудование для офиса и дома . Устройство оснащено 31,5-дюймовым плоским экраном , что делает его отличным выбором для людей, которым требуется большая рабочая зона.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Висота | 635 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 714 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 96 Вт |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Мова меню | Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 24 170 ₴


