




Телевізор Philips 70PUS7906
Philips 70PUS7906 70-дюймовий LED-телевізор 4K UHD
Приємно дивитися
Насолоджуйтесь чіткістю зображення 4K UHD на цьому неймовірно простому у використанні Smart TV. Зображення матиме необхідну плавність і різкість завдяки технології Pixel Precise Ultra HD.Дивіться будь-які улюблені програми в будь-яке програмне забезпечення час.Ви можете налаштувати та персоналізувати домашній екран відповідно до своїх уподобань, щоб на ньому відобразилися ваші улюблені програми, полегшуючи та полегшуючи роботу.
4K Ultra HD
Телевізор Ultra HD має роздільну здатність, що в чотири рази перевищує роздільну здатність телевізорів Full HD.Більше восьми мільйонів пікселів і унікальна технологія масштабування Ultra Resolution дозволяють отримати більш якісне зображення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 70 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Споживана потужність | 114 Вт |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android TV |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Dolby Atmos | Да |
| Поліпшення звуку | 5-смуговий еквалайзер, Dolby Atmos, Авторегулювання гучності, ІІ-звук, Посилення низьких частот, Чіткі діалоги |
| Розміри | |
| Вага | 24.6 кг |
| Висота | 876 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 1572 мм |
| VESA | 300 x 300 мм |
| Габарити з підставкою (Ш х В х Г) | 1572х903х335 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Таймер сна | Так |
| Мова меню | Український |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Підтримка телевізійних стандартів | SECAM, PAL, NTSC |
| Телетекст | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Вхід/Вихід | HDMI, LAN (Ethernet), USB |
| Конфігурація динаміків | Динамік повного діапазону 2 х 10 Вт |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Wi-Fi |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота розгортки | 50 |
- Ціна: 47 499 ₴




