




Монітор BenQ PD2705Q Grey (9H.LJELA.TBE)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 549 мм |
| Глибина | 231 мм |
| Ширина | 614 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.8 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів DVI | 1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Український |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість динаміків | 2 |
- Ціна: 15 660 ₴
















