-9%










Крапельна кавоварка Russell Hobbs Inspire 24390-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка Inspire White
Прокидайтеся щодня в оточенні аромату свіжої кави. Кавомашина Inspire поєднує білосніжний білий колір з акцентами з нержавіючої сталі, щоб надати стильній кухні. Це поєднання функціональності та текстурованого дизайну вразить усіх. Насолоджуйтеся вранці чашкою ароматної кави з близькими та близькими.
24-годинний таймер
З його допомогою ви можете встановити будь-який час, щоб свіжозварена кава вже чекала на вас.

Передавня технологія дозування води
Завдяки передовій технології дозування води через мелену каву вода проходить через каву ще точніше і швидше. Ця покращена циркуляція води дає більше відсотка розчиненої кави та покращує вилучення смаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 250 ₴


