



Миша Logitech MX Anywhere 2S Graphite (910-005153, 910-005132, 910-006211)
MX Anywhere 2S
Зустрічайте компактну та потужну мишу MX Anywhere 2S для ваших суперздібностей. MX Anywhere 2S може працювати де завгодно — у кав’ярнях, літаках, готельних номерах та на виїзних зустрічах — і безперебійно працює на трьох комп’ютерах, дозволяючи вам переміщатися між ними, копіювати та вставляти контент.
РЕВОЛЮЦІЯ В РОБОТІ З КІЛЬКОМА КОМП'ЮТЕРАМИ
Отримайте максимум від вашої MX Anywhere 2S завдяки Logitech Flow, яка забезпечує безперебійну роботу на кількох комп’ютерах. Ви можете переміщувати курсор миші між трьома комп’ютерами та навіть копіювати та вставляти текст, зображення та файли між ними.
ВІДСЛІДКУЙТЕ СВІЙ РУХ НА БУДЬ-ЯКІЙ ПОВЕРХНІ
MX Anywhere 2S — це потужна миша для тих, хто працює в різних місцях. Зовсім новий сенсор Darkfield™ із роздільною здатністю 4000 dpi бездоганно відстежує будь-яку поверхню, навіть скло.
ШВИДКО ВПЕРЕД
Лише одним обертом колеса прокручування ви можете швидко прокручувати довгі документи та веб-сторінки. Для більшої точності натисніть колесо прокручування, щоб переключити мишу в режим клацання по кнопці.
ТОЧНА ФОРМА З МАЛЕНЬКИМИ РОЗМІРАМИ
Ця зручна портативна миша ідеально лежить у руці користувача, забезпечуючи зручне керування комп'ютером вдома, на роботі та в дорозі.
Технічні характеристики:
- Розробник: Logitech
- Колір: графіт
- Призначення: комп'ютер, ноутбук
- Інтерфейс: Bluetooth
- Зв'язок: бездротовий
- Підтримувані операційні системи: Mac OS 10.10 або пізнішої версії, Windows 10, Windows 7, Windows 8
- Джерело живлення: літій-полімерний акумулятор
- Використані технології: Bluetooth, Logitech FLOW, Plug & Play, радіочастота 2,4 ГГц
- Датчик: лазерний
- Кількість кнопок: 6
- Колесо перемотування: ролик з кнопками, 1 ролик, прокручування в 4 напрямках
- Профіль миші: правша
- Розмір миші: 100,3 x 61,6 x 34,4 мм
- Мінімальна чутливість: 200 dpi
- Максимальна чутливість: 4000 dpi
- Інше: кнопка зміни DPI; сенсор: Darkfield
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 106 (кг) |
- Ціна: 6 930 ₴

