




Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006558)
Довговічність та комфорт
Насолоджуйтесь точним керуванням курсором практично на будь-якій поверхні завдяки вдосконаленому оптичному датчику – вам більше ніколи не знадобиться килимок для миші! Міцна конструкція без рухомих частин забезпечує тривалий термін служби. Пристрій підходить як для роботи, так і для розваг, і його легко чистити.
Зручність, що спрощує роботу
Покращте свій робочий комфорт за допомогою бездротової миші, яка ідеально підходить для дому, подорожей або кав'ярень. Свобода рухів дозволить вам працювати комфортніше та ефективніше. Звільніть свій стіл від надокучливих кабелів і насолоджуйтесь покращеною якістю роботи та приємними розвагами. Тепер ви можете сидіти в будь-якому положенні, навіть на більшій відстані від комп'ютера.
Розроблено для правшів
Ця миша для правшів забезпечує виняткову зручність та комфорт навіть під час тривалого використання. Її продуманий дизайн підтримує природне положення руки, зменшуючи втому та захищаючи від травм. Ергономічна форма ідеально лежить у руці, забезпечуючи точний контроль та повний контроль над кожним рухом курсора.
Зручність та ефективність
Стратегічно розташовані кнопки мінімізують втому рук, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалого використання. Миттєвий доступ до всіх ключових функцій заощаджує ваш час і підвищує продуктивність. Отримайте ігрову перевагу завдяки швидкій реакції та оптимізуйте свою щоденну роботу.
Приємна робота та розваги
Отримайте ігрову перевагу та заощадьте час завдяки програмованим кнопкам. Швидко виконуйте складні маневри, призначаючи улюблені макроси та комбінації клавіш окремим клавішам. Підвищте свою ефективність, автоматизуючи повторювані завдання. Персоналізуйте мишу відповідно до своїх потреб та насолоджуйтесь плавною роботою та захопливим ігровим досвідом.
Екологічне та ефективне рішення
Отримайте максимальну зручність із мишею із вбудованим акумулятором, який працює довго, усуваючи необхідність частого заряджання. Це робить її чудовим рішенням для роботи, ігор та перегляду інтернет-сторінок. Заощадьте час, гроші та планету, відмовившись від використання одноразових батарейок.
Попрощайтеся зі сплутаними кабелями
Відчуйте необмежену свободу рухів і забудьте про надокучливі кабелі завдяки Bluetooth-з’єднанню. Миша бездротово підключається до вашого пристрою, забезпечуючи стабільне та надійне з’єднання. Це чудовий вибір для тих, хто цінує мобільність і зручність роботи будь-де. Підключення пристроїв займає лише мить, і ви можете насолоджуватися миттєвою дією.
Легке керування
Відчуйте справжню свободу під час використання комп’ютера. Завдяки оптимальному діапазону миші ви можете комфортно працювати, навчатися та насолоджуватися улюбленими розвагами. Стабільне з’єднання мінімізує ризик переривання курсора, навіть коли між мишею та комп’ютером виникають незначні перешкоди. І все це без клопоту з кабелями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 51 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 84 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Клавіатура | |
| Кількість клавіш клавіатури | 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 141 (кг) |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 300 ₴

