-9%










Масажна ванночка Beurer FB 65
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість масажних насадок | 3 шт. |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | Масажна ванночка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне обертання насадок при натисканні | Так |
| Антирозбризкувач | Так |
| Можливість масажу без води | Так |
| Максимальна температура нагріву води | 48 град. |
| Масажна поверхня дна ванночки | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 999 ₴














