




Пилосос безмішковий Philips FC9332/09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Philips PowerPro FC9332/09
- Мощность : 650 Вт
- Тип пилососа : без мешка
- Емкость пылесборника : 1,5 л
- Емкость мешка/контейнера : 1500 мл
- Диапазон : 9 м
- Уровень шума : 79 дБ
Включено
- Стандартное крепление: TriActive
- Насадка для твердого пола
- Встроенная щетка с ручкой
- Плотность
- <
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 090 ₴




