




Праска з парою Philips DST7020/20

-
2800 Вт чистої потужності
Він швидко нагрівається
та працює ефективно. -
Паровий удар 250 г
Він може впоратися навіть з найстійкішими складками.
-
Безперервний потік пари
50 г/хвРобить прасування легшим та швидшим
-
Резервуар для води на 300 мл
Дозволяє розгладити більше одягу
за одне заповнення -
Захист від крапель
Запобігає витіканню води при падінні температури праски
Повний контроль над потужністю пари
Потужність 2800 Вт означає швидкий нагрів та ефективну роботу
Парова праска Philips Azur 7000 миттєво нагрівається
завдяки високій потужності 2800 Вт . Це означає, що ви можете швидко почати прасувати
та ефективніше розгладжувати складки. Всього за кілька хвилин ваш одяг буде готовий до використання, прямо перед виходом з дому.
Потужний паровий удар 250 г розгладжує навіть найстійкіші складки.
Без зусиль прасуйте сильно пом’яті ділянки. Потужний паровий удар допоможе навіть із товстими тканинами , з якими
звичайна пара не може впоратися (наприклад, денім).
Потужний, безперервний потік пари
до 50 г/хв
Набагато швидше прасування завдяки постійній подачі пари до 50 г/хв.
Легке прасування

Резервуар для води об'ємом 300 мл означає більше прасування за один раз
Розгладжуйте більше тканин за один раз завдяки резервуару для води великої місткості. Це ефективніше, оскільки його більше не потрібно так часто поповнювати.
Підошва SteamGlide Plus
Він міцний, стійкий до подряпин і легко чиститься. Полегшує прасування завдяки чудовим властивостям ковзання по всіх тканинах .


Вертикальний паровий струмінь дозволяє вертикальне прасування
Більше не потрібно розпаковувати прасувальну дошку – тепер ви можете легко розгладити одяг на вішалці, швидко підготувавши його перед виходом на вулицю. Вертикальний паровий струмінь також чудово підходить для освіження штор.
Захист від крапель
Подача води автоматично вимикається, якщо температура праски падає. Це запобігає утворенню конденсату та вологих плям.
Тривала продуктивність
та максимальна ефективність
Функція швидкого видалення накипу
Частинки накипу збираються у знімному контейнері, що робить очищення праски надзвичайно легким. Це означає, що ваша праска Philips Azur довше зберігатиме свою високу продуктивність , дозволяючи вам насолоджуватися гладкою праскою протягом багатьох років.

Короткий зміст
-
2800 Вт чистої потужності
-
Паровий удар 250 г
-
Безперервний потік пари 50 г/хв
-
Резервуар для води на 300 мл
-
Захист від крапель
-
Швидке видалення накипу
-
Підошва SteamGlide Plus
-
Довгий кабель
-
Зручні ваги
-
Вертикальне прасування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 250 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.74 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Синій Чорний |
- Ціна: 2 999 ₴


