




Парогенератор Philips GC7844/20
Приготуйтеся до швидшого прасування
Швидкий нагрів і потужний струмінь пари – ось основи ефективного прасування! Тож оберіть потужний парогенератор, який швидко досягає оптимальної температури та готовий до використання. А завдяки стабільній, інтенсивній подачі пари ви блискавично розгладите кожну складку. Прасуйте ефективніше та швидше розслабляйтеся!
amic-description-content__title">Прасуйте сильним струменем пари
Скористайтеся силою пари, щоб розгладити кожну складку! Оберіть потужний парогенератор, який завдяки сильному та безперервному потоку легко розгладжує навіть найстійкіші складки та найжорсткіші тканини. Прасуйте швидко, ефективно та без зусиль, що дасть вам більше вільного часу.
Подолайте стійкі складки
Боретеся зі стійкими складками? Спробуйте додатковий паровий удар у вашому генераторі! Використайте накопичену потужність, щоб швидко розгладити навіть найжорсткіші тканини та глибокі складки. Насолоджуйтесь ідеально випрасованим одягом без клопоту та знайте, що у вас завжди буде готовий одяг до будь-якої події!
Швидше та безпечніше прасування
Втомилися від кропіткого вибору правильної температури для кожного типу тканини? Тепер ви можете дозволити сучасним технологіям зробити цю роботу за вас! Функція автоматичного вибору температури автоматично визначить тканину та обере відповідні налаштування, забезпечуючи бездоганний вигляд вашого одягу. Забудьте про невизначеність – отримайте комфорт та легке прасування!
Зручне вертикальне прасування
Миттєво освіжіть свій одяг прямо з вішалки! Функція вертикального відпарювання – це ідеальний спосіб швидко та легко освіжити одяг, що висить, а також вона добре підходить для штор та портьєр. Насолоджуйтесь неперевершеною зручністю та заощаджуйте дорогоцінний час – розгладжуйте тканини, не розкладаючи прасувальну дошку.
Знаходьте більше часу для відпочинку
Функція автоматичного очищення парогенератора допомагає видаляти накип та відкладення, запобігаючи їх накопиченню всередині пристрою. Це гарантує, що ваш прилад залишатиметься ефективним та надійним протягом тривалішого часу. Насолоджуйтесь зручним керуванням та цінуйте зручність використання. Заощаджуйте час та обирайте інноваційні рішення, які спрощують ваше повсякденне життя!
Відповідний тиск
Забудьте про вперті складки! Оптимальний тиск пари в генераторі дозволяє їй глибоко проникати в кожне волокно тканини, миттєво розпушуючи їх. Це робить прасування легким, заощаджуючи ваш дорогоцінний час та енергію, насолоджуючись бездоганно гладким одягом.
Здобути душевний спокій
Ви задаєтеся питанням, чи вимкнули ви свій парогенератор перед тим, як виходити з дому? Не хвилюйтеся! Функція автоматичного вимкнення пристрою — це розумна функція безпеки, яка забезпечить вам душевний спокій. Вона захистить ваш дім від пожежі, а також допоможе зменшити споживання енергії. Ви оціните цього практичного помічника!
Не дай каменю жодного шансу
Скажіть «стоп» утворенню накипу та забезпечте довгий термін служби вашого парогенератора! Вбудована система захисту від накипу ефективно запобігає утворенню накипу, захищаючи пристрій від пошкоджень та продовжуючи його безперебійну роботу. Отримайте впевненість у безпроблемній роботі та насолоджуйтесь надійним обладнанням протягом багатьох років.
Час для видалення накипу
Вбудоване нагадування про видалення накипу захищає ваш парогенератор від пошкоджень, забезпечуючи довший термін служби. Більше не потрібно турбуватися про обслуговування, це заощаджує ваш дорогоцінний час! Насолоджуйтесь постійно високою продуктивністю та ідеально випрасованим одягом без ризику появи смуг або плям.
Резервуар для води 1,5 л
Хочете прасувати велику кількість білизни без перерви? Тепер ви можете це зробити! Великий резервуар для води забезпечує тривалу та комфортну роботу без необхідності перерв для доливання води. Ви отримуєте повну свободу рухів та економите дорогоцінний час, а ваша купа одягу зникне швидше, ніж ви думаєте.
Зберігання шнура
Зробіть прасування ще зручнішим завдяки висувному паровому шнуру! Більше жодних заплутаних шнурів та пошуку місця для зберігання. Після використання просто згорніть шнур у відділення для зберігання. Це допоможе вам організувати простір та заощадити час.
Автоматично вибрані налаштування
Втомилися сортувати одяг? Парогенератор Philips із технологією OptimalTEMP покладе край вашим турботам! Прасуйте шовк, льон та денім у будь-якому порядку, без ризику опіків. Заощадьте дорогоцінний час і насолоджуйтесь ідеально гладкими тканинами без зусиль. Просто увімкніть його та прасуйте безпечно.
Видалення каменів
Захистіть свій парогенератор від шкідливого накипу! Інноваційна система Philips Smart Calc Clean автоматично сповіщає вас, коли потрібно видалити накип. Просто помістіть резервуар у контейнер, що входить до комплекту, щоб швидко та ефективно продовжити термін служби вашого приладу.
Більш економне прасування
Ви прагнете захисту довкілля та зниження споживання енергії, але не хочете жертвувати видимими результатами прасування? Оберіть парогенератор з еко-режимом, який інтелектуально регулює споживання енергії, зберігаючи при цьому високу ефективність прасування. Інвестуйте в екологічно чисте рішення та завжди отримуйте ідеально випрасований одяг!
Додавайте воду під час прасування
Прасуйте без зайвих простоїв і не хвилюйтеся про те, що у вас закінчиться вода! Парогенератор дозволяє швидко поповнювати запас пари під час прасування, не вимикаючи чи відключаючи пристрій від мережі. Вам також не потрібно чекати, поки він охолоне. Насолоджуйтесь зручним використанням та економте час!
Безпечне зберігання обладнання
Захист зберігання – це спеціальний фіксатор у парогенераторі, який з’єднує праску з базовою станцією, запобігаючи випадковому відключенню. Це запобігає пошкодженню парового шнура під час транспортування або зберігання пристрою в шафі. Це захистить пристрій протягом тривалого часу, тож ви можете бути спокійні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Час нагріву до утворення пари | 2 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Вага праски | 2.95 кг |
| Захист від накипу | Так |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Об'єм резервуара для води | 1.5 |
| Паровий удар | 400 м/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 120 м/хв |
| Стан | Нове |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розбризкування | Немає |
- Ціна: 9 620 ₴





