




Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ROG Rapture GT-AX11000
ASUS GT-AXE11000>
ROG Rapture GT-AXE11000
GT-AXE11000 – тридіапазонний ігровий маршрутизатор Wi-Fi 6E (802.11ax), новий діапазон 6 ГГц, порт WAN/LAN 2,5 GbE, сумісність з PS5, агрегація каналів WAN, технології VPN Fusion та трирівневе прискорення гри, безкоштовний пакет мережевої безпеки та підтримка AiMesh
Стандарт Wi-Fi наступного покоління – перший у світі тридіапазонний маршрутизатор Wi-Fi 6E, що забезпечує швидкість до 11 000 Мбіт/с.
Новий частотний діапазон 6 ГГц – ширші канали та більша ємність забезпечують вищу загальну продуктивність, меншу затримку та менше перешкод.
Порт 2.5GbE WAN/LAN – весь мережевий трафік, що проходить через порт 2.5GbE, отримує найвищий пріоритет, а порт 2.5GbE забезпечує всі можливості Wi-Fi 6.
Продуктивність, що базується на інженерних досягненнях – чотириядерний процесор, вдосконалена система охолодження та оптимізована конструкція антени для обчислювальної потужності наступного рівня.
Функція триетапного прискорення гри – пришвидшує обмін пакетами ігрових даних на кожному етапі їхньої подорожі – від пристрою до ігрового сервера.
ROG Rapture GT-AXE11000
Назва моделі
GT-AXE11000
Мережевий стандарт
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Зворотна сумісність з Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac
Продуктовий сегмент
AXE11000 – найвища продуктивність AX/AXE
Швидкість передачі даних
2,4 ГГц AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40 МГц, макс. 1148 Мбіт/с
5 ГГц AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160 МГц, макс. 4804 Мбіт/с
6 ГГц AX: 4x4 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80/160 МГц, до 4804 Мбіт/с
Антена
Зовнішня антена x 8
Передача/Отримання
2,4 ГГц 4x4
5 ГГц 4x4
6 ГГц 4x4
Процесор
Чотириядерний процесор 1,8 ГГц
Пам'ять
256 МБ флеш-пам'яті NAND та 1 ГБ DDR3 SDRAM
Технологія Wi-Fi
Формування променя OFDMA (ортогональний частотний поділ множинного доступу): стандартизоване та універсальне 1024-QAM з високою швидкістю передачі даних, смуга пропускання 20/40/80/160 МГц * Смуга пропускання 160 МГц може бути недоступною в діапазоні 5 ГГц у деяких регіонах/країнах через нормативні обмеження.
Робоча частота
Тридіапазонний Wi-Fi: 2,4 ГГц / 5 ГГц / 6 ГГц
Режим роботи
Маршрутизатор (маршрутизатор AiMesh), вузол AiMesh, точка доступу, ретранслятор, медіаміст
Гнізда
RJ45 для гігабітного BaseT для WAN x 1, RJ45 для гігабітного BaseT для LAN x 4, RJ45 для 2.5G BaseT для WAN/LAN x 1, USB 3.2 Gen 1 x 2
Кнопка
Кнопка WPS, кнопка скидання, вимикач живлення, кнопка ввімкнення/вимкнення Wi-Fi, кнопка Boost
Світлодіодний індикатор
Живлення x 1 2.4G x 1 5G x 1 6G x 1 Порт 2.5GE x 1 LAN x 1 WAN x 1
Зарядний пристрій
Вхід змінного струму: 110 В~240 В (50~60 Гц) Вихід постійного струму: 19 В з макс. 3,42 А / 19,5 В з макс. 3,33 А
Комплектація
GT-AXE11000 Ігровий Wi-Fi роутер RJ-45 Кабель Адаптер живлення Короткий посібник користувача Гарантійний талон
Вага виробу (г)
1782 г
Розміри виробу
328*328*179 мм
АйМеш
Так
Гра
Так
Батьківський контроль
Так
• Максимальна кількість профілів батьківського контролю: 16
• Максимальна кількість правил фільтра контенту батьківського контролю: 16
Гостьова мережа
Так
• Максимальне правило гостьової мережі: 2,4 ГГц x 3, 5 ГГц x 3, 6 ГГц x 3
Обмеження часу підключення гостьової мережі
Шифрування гостьової мережі: Відкрита система, WPA/WPA2-Personal
Безпека
Шифрування Wi-Fi: WPA3 Personal, WPA2 Personal, WPA Personal, WPA Enterprise, WPA2 Enterprise, підтримка WPS
Так
Давайте зашифруємо
DNS поверх TLS
SSH
Сканування безпеки
Брандмауер
• Максимальна кількість ключових слів фільтра брандмауера: 32
• Максимальний фільтр мережевих послуг брандмауера: 32
• Максимальна кількість URL-адрес фільтра брандмауера: 64
Захист штучного інтелекту
AiProtection Pro
Так
VPN
VPN-клієнт L2TP
VPN-клієнт Відкритий VPN
VPN-клієнт PPTP
VPN-клієнт WireGuard
VPN-сервер IPSec
VPN-сервер Відкритий VPN
VPN-сервер PPTP
VPN-сервер WireGuard
VPN Fusion
Контроль мережевого трафіку
Так
-- Правило обмеження максимальної пропускної здатності: 32
-- Максимальне традиційне правило QoS: 32
• Період аналізу трафіку: щоденний, щотижневий, щомісячний
Глобальна мережа
Тип підключення до Інтернету: Автоматична IP-адреса, Статична IP-адреса, PPPoE (підтримка MPPE), PPTP, L2TP
Подвійна WAN-модуль
Агрегація WAN
3G / 4G LTE-адаптер
4G / 5G Автомобільний модем
Переадресація портів
• Максимальна кількість правил переадресації портів: 64
Активація порту
• Максимальна кількість правил запуску портів: 32
Демілітаризована зона
ДДНС
NAT Passthrough: PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough, PPPoE relay
Локальна мережа
DHCP-сервер
IGMP Snooping
IP-телебачення
Агрегація каналів локальної мережі
Призначити IP-адресу вручну
• Максимальна кількість правил ручного призначення IP-адрес: 64
Пробудження по локальній мережі (WOL)
Бездротове з’єднання
Так
• Максимальна кількість MAC-фільтрів: 64
Справедливість ефірного часу
Клієнт RADIUS
Універсальне формування променя
Явне формування променя
USB-додаток
4G / 5G Автомобільний модем
Файлова система: HFS+, NTFS, vFAT, ext2, ext3, ext4
Безпечне видалення диска
AiCloud
Майстер завантажень
АйДіск
Медіасервер
Машина часу
Сервер Samba
FTP-сервер
Права спільної папки
Інтерфейс користувача
Операційна система: ASUSWRT
Управління
Резервне копіювання та відновлення конфігурації
Інструменти діагностики
Система зворотного зв'язку
Системний журнал
Сповіщення про підключення нового пристрою
Вхід Капча
Діагностика підключення
Автоматичне оновлення прошивки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Вбудований комутатор | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість антен | 8 шт. |
| Режим моста | Так |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 Гц |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 240 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Бездротова безпека | 64/128-бітний WEP WPA-підприємство WPA2 підприємство WPA-PSK WPA2-PSK |
| Максимальна швидкість бездротового передавання | 11000 Мбіт/с (Wi-Fi) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 (кг) |
- Ціна: 19 810 ₴

