



Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Pro White
Інтелектуальний робот-прибиральник Dreame L10 Pro – незамінне доповнення до вашого дому
Робот-пилосос Dreame L10 Pro пропилососить та митиме підлогу, поки ви займатиметеся чимось іншим. Його 4-рівнева система очищення та сила всмоктування до 4000 Па роблять його чудовим вибором для видалення бруду. Завдяки міцному акумулятору він може працювати до 150 хвилин. Вдосконалена система навігації дозволяє пристрою безпечно орієнтуватися та складати карту кімнат, а спеціальний додаток надає вам доступ до корисних додаткових функцій.

Точне сканування кімнати
L10 Pro оснащений передовими технологіями навігації, які допомагають йому ідеально орієнтуватися у вашому домі. Високоточна 3D-технологія дозволяє йому ідеально уникати перешкод, виявляючи їх у режимі реального часу, навіть у слабо освітлених місцях. Лазер LDS та алгоритм SLAM дозволяють йому точно сканувати кімнати та адаптувати свої шляхи прибирання, щоб гарантувати, що жодна ділянка не буде пропущена, а ретельне прибирання буде досягнуто в найкоротші терміни.

Він ретельно пропилососить вашу підлогу
Пристрій рухається зигзагоподібно, ідеально очищаючи кожен куточок. L10 Pro також може похвалитися 4-етапною системою очищення, яка включає всмоктування, підмітання, пилососіння та 2-етапну фільтрацію. Це, у поєднанні з силою всмоктування до 4000 Па, забезпечує неймовірну продуктивність, справляючись з пилом, крихтами та навіть волоссям і шерстю.

Фантастично розроблена щітка
Основна щітка робота має унікальну гнучку конструкцію, що робить її ідеальною для прибирання як твердих підлог, так і килимів. Вона також розроблена таким чином, щоб мінімізувати заплутування волосся. Це забезпечує ефективне прибирання та економить ваш час і клопоти.

Пилососити та мити одночасно
Робот також може мити підлогу. Резервуар для води об'ємом 270 мл дозволяє ретельно очищати навіть великі поверхні. L10 Pro також пропонує одночасне вологе та сухе прибирання. Це ідеальний спосіб підтримувати ваші підлоги в ідеальному стані! Робот підтримуватиме їх у бездоганній чистоті, заощаджуючи ваш дорогоцінний час.

Ще більше можливостей із застосунком
Підключіть робота до застосунку, щоб отримати доступ до додаткових функцій і налаштувань. Після підключення ви можете, наприклад, дистанційно керувати L10 Pro за допомогою смартфона, визначати кімнати для прибирання, створювати віртуальні стіни та встановлювати заборонені зони. Пристрій також сумісний з Amazon Alexa, що дозволяє використовувати голосове керування. Ви також можете підключити L10 Pro до інших пристроїв екосистеми Xiaomi.

Він легко поміститься у вашій квартирі
Завдяки продуманій конструкції та вбудованим датчикам, робот легко пересувається в приміщенні. Він може долати перешкоди висотою до 2 см і навіть пробиратися під деякі меблі. Він також виявляє краї, уникає зіткнень з меблями та ефективно обходить сходи. Це робить його придатним для використання у великих багатоповерхових будинках.

Тривалий час прибирання та інтелектуальна зарядка
Завдяки часу роботи до 150 хвилин цього достатньо для очищення підлоги площею до 250 м². Більше того, якщо акумулятор розрядиться під час прибирання, робот автоматично повернеться до зарядної станції. Після зарядки він продовжить роботу з того місця, де зупинився. Але це ще не все! L10 Pro може розрахувати, скільки енергії йому потрібно для виконання роботи, і поповнити лише необхідну кількість. Це означає, що вам не доведеться витрачати час на очікування повної зарядки!

Насолоджуйтесь тишею та спокоєм
У вас є домашній улюбленець, який боїться пилососа? Або, можливо, ви та ваша дитина не любите надмірний шум? У таких ситуаціях Dreame L10 Pro стане справжнім хітом! 5-рівнева система шумозаглушення мінімізує надокучливий шум, дозволяючи всій вашій родині насолоджуватися тишею та спокоєм.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.57 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | назад-вперед |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
- Ціна: 14 720 ₴

