

Мультипіч Philips Ovi Essential HD9270/90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фритюрниця Philips
HD9270/90
HD9270/90
Здоровий завдяки технології Rapid Air
Поєднання технології Rapid Air з винятковимиЦя конструкція у формі морської зірки закручує гаряче повітря, створюючи смачну їжу, хрустку зовні та ніжну всередині, з мінімальною кількістю доданої олії або без неї.

ntent">
До 90% менше жиру під час смаження
Пристрій використовує гаряче повітря, завдяки чому ваші улюблені страви ідеально хрусткі та містять до 90% менше жиру.
Незамінна функція збереження тепла
Насолоджуйтесь їжею, коли забажаєте. Виберіть режим підтримки температури, щоб ваша їжа залишалася ідеальною температурою до 30 хвилин.

Для всієї родини
Кошик об'ємом 1,2 кг у поєднанні з каструлею об'ємом 6,2 л дозволяє легко готувати різноманітні страви. Ви можете приготувати до 5 порцій для родини та друзів одночасно.
Смаження, випікання, приготування на грилі та навіть розігрівання
Нова аерофритюрниця Philips Essential дозволяє смажити, випікати, готувати на грилі та навіть розігрівати — за допомогою повітря! Що б ви не обрали, ваша їжа завжди буде ідеально приготовленою та корисною.

Сенсорний екран із 7 налаштуваннями
Натисніть кнопку та почніть готувати. Попередньо налаштовані режими включають заморожені закуски, свіжу картоплю фрі, м’ясо, рибу, курячі гомілки, торт і навіть грильовані овочі.
Легко використовувати та чистити
Усі знімні частини можна мити в посудомийній машині. Кошик QuickClean аерофритюрниці має антипригарне покриття для легкого очищення. Смаження на повітрі також означає, що у вашому домі не буде запаху кулінарного жиру.

Смачні рецепти з аерофритюрниці для здорового способу життя
Відкрийте для себе сотні апетитних рецептів страв з аерофритюрниці, які є смачними, корисними та швидкими у приготуванні. Рецепти в додатку NutriU створені експертами з харчування та призначені для щоденного приготування.
Рецепти, адаптовані до ваших уподобань
Отримуйте щоденні рекомендації щодо рецептів, які відповідають уподобанням вашої родини. Чим більше ви користуєтеся додатком NutriU, тим краще він адаптує смачні ідеї рецептів до ваших потреб. Надихайтеся іншими шеф-кухарями та слідкуйте за однодумцями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Місткість картоплі | 1200 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 5 870 ₴

