




Духовка електрична Gorenje BO798S37BG
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Использование совершенно нового типа эмали во всех линейках новых духовых шкафов Gorenje позволило значительно улучшить работу функции AquaClean. AquaClean оказывает неоценимую помощь в очистке камеры духовки. Просто налейте в жаровню пол-литра воды и активируйте функцию. Результаты видны на всей поверхности печи и противней менее чем через 30 минут. Пятна и жир размягчаются, что облегчает их удаление.
Автоматические программы
Выберите, коснитесь, готово
Духовки Gorenje предлагают автоматическую программу приготовления с меню из более чем 80 готовых рецептов. Это идеальное решение для адептов кулинарного искусства. Секрет автоматического приготовления очень прост. Такие параметры, как время, температура, выбор нагревателей - запрограммированы на заводе. <
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 9 |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Утоплювані |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 38.8 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 546 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 590 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 635 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Каталітична емаль |
| Очищення духовки | AquaClean |
| Тип управління | утоплювані поворотні, сенсорні |
- Ціна: 29 990 ₴

