




Мікрохвильовка з грилем Samsung MG22T8254AB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Выбранные функции

Покрытие Ceramic InsideTM
Он обладает антибактериальными свойствами, его легко чистить и трудно поцарапать.

Вкусные блюда на гриле
Возможность жарить мя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 850 Вт |
| Об`єм | 22 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Кнопкові, Тактові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Підтримання температури | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Ні |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | теновий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Керамічна емаль |
| Стан | Нове |
- Ціна: 14 130 ₴



