




Віконний пилосос Karcher WV 5 Plus Black Edition (1.633-467.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Помийте більше вікон на одному заряді акумулятора
Довший час роботи пральної машини дозволяє рідше заряджати акумулятор і безпроблемно мити вікна, не турбуючись про те, що пристрій раптово розрядиться. Тому варто вибрати модель з довшим часом роботи.

Для більшої квартири купіть пральну машину з вищою ефективністю
Якщо у вашому будинку багато вікон, оберіть засіб для чищення з більшою потужністю. Це дозволить вам легко помити більше вікон на одному заряді.

Оберіть модель із більшою насадкою, щоб швидше очистити великі вікна.
Якщо ви хочете швидше помити більші вікна, оберіть мийку з більшою насадкою. Мийка шириною 280 мм дозволить вам помити більшу площу вікна одним рухом.

Отримайте кращі результати з розпилювачем з насадкою
Використовуйте розпилювач із губкою, що входить до комплекту, для ефективного видалення бруду. Це полегшить розпилення засобу для чищення та ретельне очищення вікна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Робоча ширина насадки | 280 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Час зарядки | 3 год |
| Продуктивність | 105 кв. м. |
| Резервуар для брудної води | 100 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 (кг) |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 35 ч |
- Ціна: 3 750 ₴


