



Пилосос безмішковий Philips 5000 series FC9557/09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

БЕЗМІШКОВИЙ ПИЛОСОС
PHILIPS
PowerCyclone FC9557/09
Безмішковий пилосос Philips серії 5000 забезпечує максимальну ефективність прибирання з мінімальними зусиллями завдяки технології PowerCyclone 7 та світлодіодній насадці TriActive+ , яка виявляє прихований пил

Видатна продуктивність
Світлодіодна насадка TriActive+ виявляє прихований пил для ретельного очищення. Технологія PowerCyclone 7 підтримує високу потужність всмоктування довше. Двигун потужністю 900 Вт забезпечує потужне всмоктування. Міні-турбощітка легко видаляє волосся (шерсть домашніх тварин), крихти та пил. Система фільтрації Allergy H13 захоплює >99,9% дрібних частинок пилу. Регульована потужність всмоктування.
Захоплення 99,9% пилу забезпечує високу ефективність пилососіння.

Легке прибирання
Вбудована щітка завжди готова до використання. Компактний дизайн та передня й верхня ручки полегшують перенесення. М’який бампер і гумові колеса захищають ваші меблі. Пилозбірник дозволяє гігієнічно спорожняти його однією рукою. Високоефективний двигун потужністю 900 Вт. Високоефективний двигун потужністю 900 Вт зі швидкістю понад 50 000 об/хв забезпечує потужне всмоктування для ретельного прибирання щоразу.

Світлодіодна насадка TriActive+
Світлодіодна насадка TriActive+ виявляє невидимий пил на твердих підлогах, тож ви не пропустите жодної ділянки та отримаєте максимально ретельне очищення на всіх твердих підлогах. Сенсор автоматично вмикає світлодіоди, коли насадка використовується, і вимикає їх, коли вони не використовуються. У комплекті 3 батарейки типу АА.
Світлодіодна насадка TriActive+ виявляє невидимий пил на твердих підлогах, тож ви не пропустите жодної ділянки та отримаєте максимально ретельне очищення на всіх твердих підлогах. Сенсор автоматично вмикає світлодіоди, коли насадка використовується, і вимикає їх, коли вони не використовуються. У комплекті 3 батарейки типу АА.
Гігієнічне видалення пилу
Пилозбірник, який легко спорожняти, розроблений для гігієнічного спорожнення однією рукою, зменшуючи хмари пилу.
Вбудована щітка
Щітка для пилу вбудована в ручку, тому вона завжди готова до використання на меблях, плоских поверхнях та оббивці.
Технологія PowerCyclone 7
Технологія PowerCyclone 7 має аеродинамічний дизайн, який мінімізує опір повітря та забезпечує постійно високу потужність всмоктування. Прискорений повітряний потік у циліндричній камері та унікальні випускні лопаті ефективно відокремлюють пил від повітря.
Малі габарити та вага
Компактний та легкий дизайн робить пилосос зручним для зберігання та перенесення. Конструкція оснащена ручками зверху та спереду для зручного перенесення.
Фільтр алергії H13
Система фільтрації Allergy H13 вловлює >99,9% дрібних частинок пилу, включаючи пилок, лупу домашніх тварин та пилових кліщів, що робить її ідеальною для людей з алергією. Її рівень фільтрації еквівалентний HEPA 13.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 412 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги, Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 660 ₴

