


Праска з парою Philips 3000 series DST3031/20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Парова праска Philips DST3031/20 .
Наша парова праска серії 3000 спрощує прасування завдяки потужному паровому удару, який розгладжує навіть найстійкіші складки. Керамічна підошва забезпечує плавне ковзання, а резервуар для води об’ємом 300 мл достатньо великий для прасування невеликих завантажень без доливання води.

Наша парова праска серії 3000 спрощує прасування завдяки потужному паровому удару, який розгладжує навіть найстійкіші складки. Керамічна підошва забезпечує плавне ковзання, а резервуар для води об'ємом 300 мл достатньо великий, щоб прасувати невеликі речі без доливання води.

Функція «крапля-стоп» запобігає протіканню води як під час використання пристрою, так і коли він вимкнений. Це рішення чудово працює під час прасування в горизонтальному положенні та забезпечує винятковий комфорт. Однак важливо пам’ятати, що зберігання пристрою з водою з часом може призвести до утворення накипу в каналах. Тому важливо належним чином доглядати за приладом.

Вертикальне прасування
Вертикальна праска ідеально підходить для користувачів, які цінують комфорт. Вона створює потужний струмінь пари та дозволяє безконтактно прасувати висячі тканини. Це дозволяє легко розгладжувати численні складки. Багато таких пристроїв вирізняються легкою та компактною конструкцією. Ще однією перевагою є їх дуже висока ефективність в освіженні різних типів поверхонь.

Керамічна підошва
Праски з керамічною підошвою неймовірно популярні. Їхньою безперечною перевагою є чудове ковзання. Крім того, ця поверхня стійка до подряпин, тому прасування одягу з ґудзиками або блискавками не є проблемою. Вона навіть ідеально підходить для прасування таких тканин, як льон або шовк. Під час покупки зверніть увагу на те, чи рівномірно нагрівається підошва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Паровий удар | 180 г/хв |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 40 г/хв |
| Тип | Побутової |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 410 ₴

