




Професійний пилосос Karcher WD 3 P V-17/4/20 (1.628-171.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПИЛОСОС WD 3 P V-17/4/20
Ідеальний пристрій для майстерні ентузіаста: WD 3 P V-17/4/20 вражає 17-літровим пластиковим баком, 4-метровим кабелем живлення, 2-метровим всмоктувальним шлангом, цільним картриджним фільтром та розеткою для електроінструментів.
Зі споживаною потужністю всього 1000 Вт, WD 3 P V-17/4/20 є потужним та енергоефективним. Пилосос, всмоктувальний шланг та насадка для підлоги зі змінними лезами ідеально підібрані один до одного – для найкращих результатів сухого та вологого прибирання, а також видалення як дрібного, так і великого сміття. Цей пилосос для вологого та сухого прибирання вражає своїм компактним дизайном та міцним 17-літровим пластиковим резервуаром, 4-метровим кабелем живлення, 2-метровим всмоктувальним шлангом та флісовим фільтрувальним мішком. Завдяки цільному картриджному фільтру можливе вологе та сухе прибирання без необхідності заміни фільтра. Розетка для електроінструментів з автоматичним вимикачем дозволяє підключити пилку або шліфувальну машину, а сміття, що утворюється під час роботи, всмоктується безпосередньо в резервуар. Функція видування зручна для очищення важкодоступних місць. Шланг можна зберігати, повісивши його на головку пристрою, що заощаджує місце. Шнур живлення можна зберігати на гачку, а трубки та насадку для підлоги – на бампері. Система закриття " Pull & Push " дозволяє легко відкривати та закривати резервуар. Коліно пилососа можна зняти, а аксесуар підключити безпосередньо до всмоктувального шланга.

Активна розетка для підключення електроінструментів
Прибирання бруду, що утворюється під час роботи, до того, як він осяде на підлозі чи меблях. Увімкнення або вимкнення електроінструменту вмикає або вимикає пилосос.

Цілісний картриджний фільтр
Для вологого та сухого прибирання без додаткової заміни фільтра. Фільтр легко встановлюється та знімається поворотом, без будь-яких додаткових кріплень.

Практичне зберігання кабелів та аксесуарів.
Компактне, безпечне та легкодоступне зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати завдяки вбудованим гачкам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 349 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2 м |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Паркування | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Немає |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Щілинна насадка | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Еквівалент потужності экодвигателя | 2000 Вт |
- Ціна: 5 600 ₴




