




Миша Corsair Ironclaw RGB Black (CH-9307011-EU)
Довговічність та комфорт
Насолоджуйтесь точним керуванням курсором практично на будь-якій поверхні завдяки вдосконаленому оптичному датчику – вам більше ніколи не знадобиться килимок для миші! Міцна конструкція без рухомих частин забезпечує тривалий термін служби. Пристрій підходить як для роботи, так і для розваг, і його легко чистити.
Стабільне з'єднання
Дротова миша забезпечує стабільне з’єднання без затримок та дратівливих перерв. Забудьте про клопоти із заміною батареї – просто підключіть її та починайте. Як геймер, ви оціните миттєву реакцію та точне відстеження, що дасть вам перевагу над опонентами. А живлення від USB зручне навіть під час тривалого використання.
Відчуйте нові ігрові відчуття
Насолоджуйтесь перевагою над опонентами в кожній грі з мишкою, яка пропонує неймовірну точність та миттєву реакцію. Її ергономічний дизайн гарантує комфорт навіть під час дуже тривалих ігрових сесій. Налаштуйте свій пристрій відповідно до своїх уподобань та станьте майстром віртуального світу.
Зручність та ефективність
Стр
атегічно розташовані кнопки мінімізують втому рук, забезпечуючи комфорт навіть під час тривалого використання. Миттєвий доступ до всіх ключових функцій заощаджує ваш час і підвищує продуктивність. Отримайте ігрову перевагу завдяки швидкій реакції та оптимізуйте свою щоденну роботу.
Приємна робота та розваги
Отримайте ігрову перевагу та заощадьте час завдяки програмованим кнопкам. Швидко виконуйте складні маневри, призначаючи улюблені макроси та комбінації клавіш окремим клавішам. Підвищте свою ефективність, автоматизуючи повторювані завдання. Персоналізуйте мишу відповідно до своїх потреб та насолоджуйтесь плавною роботою та захопливим ігровим досвідом.
Стабільність з'єднання
Оберіть перевірене рішення та насолоджуйтесь надійним дротовим USB-з’єднанням (Universal Serial Bus). Просто підключіть мишу до порту та забудьте про проблеми з батареєю, складне сполучення та дратівливі перешкоди сигналу. Отримайте стабільне, миттєве та незамінне з’єднання, ідеальне для роботи, навчання чи розваг.
Легке керування
Відчуйте справжню свободу під час використання комп’ютера. Завдяки оптимальному діапазону миші ви можете комфортно працювати, навчатися та насолоджуватися улюбленими розвагами. Стабільне з’єднання мінімізує ризик переривання курсора, навіть коли між мишею та комп’ютером виникають незначні перешкоди. І все це без клопоту з кабелями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 130 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 (кг) |
- Ціна: 2 760 ₴

