




Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Vertuo Pop ENV90.B
Оберіть свій улюблений розмір кави
Хочете каву, ідеально підібрану для ваших потреб? Еспресо-машина з регульованим об'ємом заварювання дає вам повний контроль над ним! Незалежно від того, чи надаєте ви перевагу меншій чашці, чи великій, об'єм ви визначаєте самі. Відтепер, завдяки цій зручній функції, кожна чашка кави буде саме такою, як ви її любите.
Кава у вашій улюбленій чашці
Віддаєте перевагу пити каву з кухля, а не з маленької чашки? Ця кавоварка має достатньо високий носик, щоб ви могли приготувати напій безпосередньо у вашій улюбленій ємності. Забудьте про наливання напою у склянку та насолоджуйтесь ароматною кавою одразу після заварювання.
Зручне засипання насіння
Наповнення кавоварки справді просте. Знімний контейнер для зерен дозволяє швидко та легко додавати свіжу каву, а також легко перевіряти, чи достатньо її для наступної порції цього ароматного напою. Це практичне рішення не лише підвищує комфорт користувача, але й полегшує утримання машини в чистоті.
Капсули Nespresso Vertuo
Капсули Nespresso Vertuo пропонують багатство смаків — від насиченого еспресо до м’яких, ароматних сумішей. Широкий вибір капсул дозволяє вам підібрати каву відповідно до ваших уподобань, а інтелектуальна технологія кавомашини, використовуючи штрих-код на капсулі, точно вибирає параметри заварювання: тиск, об’єм води та час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 1260 Вт |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 426 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Контроль міцності кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 890 ₴


