



БФП Epson ECOTANK L3210 (C11CJ68401)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

EPSON L3210
Попрощайтеся з картриджами. Насолоджуйтесь бездротовим друком та наднизькою вартістю друку однієї сторінки завдяки багатофункціональному принтеру EcoTank без картриджів, який ідеально підходить для сучасних завантажених домівок.

Заощадьте до 90% на витратах на друк з принтерами Epson EcoTank без картриджів. Вбудовані чорнильниці легко поповнювати завдяки спеціально розробленим чорнильним пляшкам високої ємності. Завдяки відсутності картриджів, які потрібно замінювати, та різноманітним варіантам підключення, це ідеальний принтер для тих, хто потребує високоякісного друку за неймовірно низькою ціною на сторінку.

Попрощайтеся з картриджами. Безпроблемний домашній друк – чорнильні резервуари великої місткості можна поповнювати без зайвого бруду, а пляшки з замками розроблені таким чином, щоб кожен колір чорнила можна було заливати лише у відповідний резервуар.

Багато функцій Задня подача паперу на 100 аркушів, друк фотографій без полів (до 10 x 15 см) та швидкість друку до 10 сторінок за хвилину4 дозволяють легко виконувати різноманітні завдання.

Заощаджуйте гроші щоразу.
Цей принтер EcoTank заощаджує вам до 90% витрат на друк і містить чорнило на строк до 3 років. Чорнило, що входить до комплекту, дозволяє друкувати до 8100 сторінок у чорно-білому режимі та 6500 сторінок у кольорі. Змінні пляшки з чорнилом еквівалентні 66 картриджам.

Технологія без нагріву:
технологія Micro Piezo без нагріву зменшує споживання енергії. Друкуюча головка попередньо встановлена, що спрощує налаштування принтера.

Основні характеристики
- Надзвичайно низька вартість друку: заощадьте до 90% на витратах на друк
- Запас чорнил до 3 років у комплекті3: Включає 8100 чорно-білих та 6500 кольорових сторінок
- Змінні чорнильні флакони високої ємності: один комплект чорнильних флаконів еквівалентний 66 картриджам
- Безпроблемна система чорнильниць: заправляйте чорнила без зайвого безладу завдяки пляшкам, що замикаються, та фронтально розташованим резервуарам
- Багатофункціональний принтер: друк, копіювання, сканування та друк фотографій без полів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Персональний |
| Особливості | Друк на фотопапері |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 5 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 10 ст./хв |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Функції БФП | Сканер |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1440 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 5760 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1440 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 5760 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Операційна система | Mac OS X |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 410 ₴

