




БФП Canon i-SENSYS MF752Cdw + Wi-Fi (5455C012)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОЛЬОРОВІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИНТЕРИ
Міцні багатофункціональні кольорові принтери формату A4, підключені до хмари для оптимізованого друку та сканування .
Серія CANON i-SENSYS MF752cdw
Міцні багатофункціональні кольорові принтери формату A4, підключені до хмари для оптимізованого друку та сканування .
33 ppm
Швидкість друку (A4)
A5 та A6S
Обробка медіа
12,7 см / 5 дюймів
Кольорова сенсорна РК-панель
Оптимізуйте свої щоденні бізнес-завдання
Покращений механізм кольорового друку в серії Canon i-SENSYS MF750 пропонує значні покращення зручності використання та підключення, а також швидкість друку та сканування для підвищення продуктивності.

Найвища продуктивність
Працюйте швидше завдяки швидкості друку та сканування до 33 стор./хв, широкому спектру носіїв та можливості сканувати невеликі документи, такі як чеки та квитанції.
Друк зі смартфона
Централізуйте керування друком за допомогою хмарного сервісу Universal Print від Microsoft та отримуйте прямий доступ до документів із хмарних сховищ: Google Drive, Dropbox та OneDrive

Інтуїтивне керування
Оптимізований робочий процес – перетягуйте вкладки для налаштування екрана, а бібліотека програм дозволяє створювати кнопки швидкого доступу для певних дій.
Надійна безпека
Розширена перевірка системи захищає ваш пристрій від хакерів та вірусів одразу після запуску, а безпечний PIN-код обмежує доступ до конфіденційних документів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність лотка | 100 стор. |
| Інтерфейси | USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Метод друку | Лазерна |
| Потужність | 700 Вт |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 33 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Формат паперу | А4, А6 |
| Функції БФП | Копір, Принтер, Сканер |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Максимальна роздільна здатність друку | 600x600 dpi |
| Щільність паперу | від 50 до 163 г/см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку з У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність кольорового друку по Х | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 960 ₴



