



Посудомийна машина Siemens SN63HX42VE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Инновации на кухне
Ящик для мелких вещей

Ящик для мелких вещей
Ящик посудомоечной машины представляет собой дополнительное погрузочное пространство. Особая конструкция обеспечивает идеально чистое мытье чашек, мелкой посуды и столовых приборов.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Максимальне завантаження | 13 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість підключення до гарячої води | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | |
| Управління з моб. пристроїв | Немає |
- Ціна: 34 460 ₴

