




Газова варильна поверхня Whirlpool TGML 650 IX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 500 ₴








