




Портативна колонка Marshall Stockwell II Black and Brass (1005544)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОМПАКТНИЙ ДИНАМІК З ВЕЛИКИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Bluetooth-колонка Marshall Stockwell II чорного кольору з міддю
Компактна бездротова колонка Stockwell II розроблена для життя в дорозі. Вона пропонує неймовірно потужний та чистий всеспрямований звук. Вона неймовірно міцна та створена для тривалого використання.

20 ГОДИН БЕЗДРОТОВОГО ВІДТВОРЕННЯ
Stockwell II пропонує 20 годин бездротового відтворення на одному заряді. Його компактний корпус та ручка, натхненна гітарою, роблять його ідеальною портативною колонкою .

Всеспрямований звук
Stockwell II використовує стереозвукову технологію Blumlein , яка забезпечує всенаправлений звук як у приміщенні, так і на вулиці. Три підсилювачі класу D живлять сабвуфер, фронтальні та задні високочастотні динаміки, забезпечуючи потужний і чистий звук .

BLUETOOTH 5.0
Колонка оснащена бездротовою технологією Bluetooth 5.0. З’єднайте Stockwell II з будь-яким пристроєм Bluetooth, що знаходиться в радіусі 9 метрів .

МІЦНИЙ ДИЗАЙН
Конструкція із силіконовим зовнішнім шаром, металевою решіткою та водонепроникністю IPX4 робить динамік надзвичайно міцним та довговічним.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ БАГАТОХОСТІВ
Stockwell II легко підключається до двох пристроїв Bluetooth одночасно. Тепер ви та ваш друг можете по черзі відтворювати улюблені пісні .

НАЛАШТУЙТЕ ЗВУК
Панель керування оснащена аналоговими ручками для регулювання низьких, високих частот та гучності .

ШВИДКА ЗАРЯДКА
Всього 20 хвилин відтворення забезпечують 6 годин прослуховування музики. Повна зарядка займає лише 5 годин . Ви можете контролювати рівень заряду батареї за допомогою індикаторів на панелі .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Особливості | Еквалайзер |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникний | + |
| Час заряджання [год] | 5 |
| Час роботи від акумулятора [год] | 20 |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Стан | Нове |
- Ціна: 9 000 ₴

