




Духовка електрична Electrolux EOF5C50BZ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Electrolux EOF5C50BZ встроенная духовка
Наслаждайтесь уникальными впечатлениями от кулинарного искусства с черной духовкой Electrolux EOF5C50BZ. Эта печь, оснащенная передовыми технологиями, облегчит вам приготовление вкусных блюд и превратит приготовление в настоящее удовольствие. Усовершенствованное электронное управление позволяет точно установить параметры выпечки, чтобы ваши блюда всегда были идеально приготовлены.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Очищення духовки | Каталітична |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 569 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 370 ₴






