




Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ1222W)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Один из самых маленьких 15-дюймовых ноутбуков.
Комфортная мобильность. Удобная производительность.

Комфортная мобильность. Удобная производительность.
ASUS X515 — это ноутбук начального уровня, обеспечивающий высокую производительность и захватывающую графику как для работы, так и для игр . Встроенный экран NanoEdge обеспечивает просмотр под широким углом до 178° и имеет матовое антибликовое покрытие — для полного погружения. В максимальной комплектации ноутбук оснащен процессором Intel Co
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 235 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 20 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1115G4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 21 950 ₴



