




Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X10+
Робот-пилосос Xiaomi X10+
Повністю автоматичний універсальний пристрій для повного очищення.

Розумний розподіл завдань.
Автоматичне миття підлоги | Автоматичне пиловловлення | Автоматичне сушіння гарячим повітрям | Автоматичне доливання води.

Не потрібно вручну чистити швабру або спорожняти сміттєвий бак.
Повністю автоматизоване прибирання, повний релакс. Повністю автоматична універсальна платформа для прибирання підтримує різноманітні функції, такі як автоматичне пиловловлення, миття підлоги, сушіння гарячим повітрям та доливання води. Частоту пиловловлення та режим підмітання можна запланувати заздалегідь для автономної роботи.

Автоматичне очищення швабри. Функція обертової насадки забезпечує чудові результати.
Потужний струмінь води промиває резервуар для чищення та швидко змочує швабру. Потім вона обертається та змітає бруд на високій швидкості, а потім автоматично висихає, забезпечуючи чисте покриття. І все це без вашого втручання!

Збирає бруд, не бруднячи руки.
Вентилятор потужністю 17 000 Па та подвійні повітроводи спорожняють пилозбірники за 10 секунд. Вбудований 2,5-літровий мішок збирає бруд до 60 циклів прання.

Швабра чиста і не потребує додаткового сушіння.
Після миття швабру потрібно щонайменше 2 години сушити теплим повітрям, щоб вона була сухою, чистою та позбавленою неприємних запахів.

Ефективно видаляє стійкі плями та ретельно очищає підлогу.
Універсальна автоматична камера очищення поповнює резервуар для води пилососа, забезпечуючи постійне зволоження швабри.

Інтелектуальні рішення для систем поповнення запасів води.
Новий помічник S-Mopping™ підключає універсальну автоматичну базу для прибирання до робота-пилососа. Коли датчик виявляє, що рівень води занадто низький, інтелектуальна система доливає воду, дозволяючи продовжувати прибирання.
*Фактична продуктивність може відрізнятися залежно від об'єктивних факторів, таких як тип будинку.

Розпізнавання за допомогою штучного інтелекту + технологія 3D-уникнення багатовимірних перешкод.
Точність виявлення на міліметровому рівні, чутливе та надійне уникнення перешкод. Нова, вдосконалена система виявлення S-Cross SI™ розпізнає та уникає перешкод за допомогою 3D-технології з точністю виявлення на міліметровому рівні. Вона підтримує розпізнавання об'єктів та навколишнього середовища, забезпечує контрольований рух прибирання та надійне уникнення перешкод.

Точна камера з підтримкою штучного інтелекту.
Візуальне розпізнавання об'єктів, гнучке планування та ефективне прибирання. Удосконалена камера зі штучним інтелектом використовує алгоритми штучного інтелекту для візуалізації та ідентифікації різних об'єктів на підлозі та в будинку. Налаштовувані маршрути та процедури прибирання дозволяють інтелектуально прибирати будинок без необхідності ручного втручання.

Лазерна навігаційна система з повним скануванням приміщення.
Інтелектуальне планування маршруту, яке адаптується до будь-якого середовища. Завдяки провідній у галузі лазерній навігації та технології сканування 360° ви можете швидко скласти карту плану вашого будинку та точно спланувати маршрут прибирання, не турбуючись про освітлення чи незакріплені предмети. 3D-карти можна створювати за допомогою застосунку Mi Home, який створює 3D-зображення одним натисканням кнопки.

Обертова подвійна швабра з підмітальною щіткою високого тиску.
Ефективне видалення плям не залишить бруду на вашій підлозі. Подвійне миття підлоги, висока швидкість віджиму 180 об/хв, 3 налаштування швидкості води та імітація ручного підмітання з тиском для 5-кратного ефективнішого очищення під час видалення кавової гущі, засохлого бруду та інших плям. Тиха робота з режимом одинарного підмітання мінімізує шум підмітання, тож ви можете міцно спати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Режими руху | автоматично |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 9.7 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 23 180 ₴



