-9%










Пральна машина автоматична Beko WUE6512WPBSE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиральная машина Beko WUE6512WPBSE (6 кг, 1000 об/мин)
SteamCure™
Удаление пятен паром
Технология SteamCure™ использует пар при стирке для еще большего эффекта. Пар, добавленный в начале цикла, помогает удалить самые сложные загрязнения, а наложение в конце уменьшает смяины. Высокая температура пара позволяет постоянно и эффективно удалять пятна без необходимости использования дополнительных моющих средств.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Дисплей, Контроль піноутворення, Захист від протікання, Вибір швидкості віджиму, Захист від дітей, Відстрочка старту, Контроль балансу |
| Споживання води | 36 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Економічна програм, Програма швидкого прання, Програма "Синтетика" |
| Тип захисту від протікання | корпус |
| Рівень шуму при пранні | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 13 140 ₴

