




Пральна машина автоматична Samsung WW80T554DAT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристика

ЭкоБаббл™
Восстановить чистоту тканей можно стиркой при низких температурах.

Панель управления ИИ
Настройка параметров и предложений программы в соответствии с индивидуальными потребностями пользователя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Контроль піноутворення, Вибір швидкості віджиму, Дисплей, Захист від протікання, Відстрочка старту |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Економічна програм, Програма "Бавовна", Прання делікатних речей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 30 890 ₴



