




Мікрохвильовка з грилем і конвекцією Samsung MC28H5015AK
Функції
Термоциркуляція
Функція конвекції дозволяє швидко та рівномірно нагрівати їжу, зберігаючи її чудовий смак та соковитість. Завдяки 15 попередньо запрограмованим режимам конвекційного приготування, приготування свіжої та здорової страви справді просте.
Домашній йогурт та хліб
Насолоджуйтесь домашнім дріжджовим тістом або йогуртом, коли забажаєте, завдяки функції ферментації, яка використовує передову технологію ферментації за правильної температури, надаючи вашій родині ще більше можливостей для створення смачних, свіжих страв на сніданок, обід чи вечерю.
Легший доступ до здорових варіантів приготування їжі
Тепер у вас під рукою широкий вибір свіжих та здорових страв завдяки 15 попередньо запрограмованим режимам приготування в розумній духовці Samsung Smart Oven MW5000H з функцією конвекції, яка гарантує, що страви будуть соковитими, ароматними та ідеально приготованими щоразу. Тепер ви можете впевнено готувати все: від броколі до коричневого рису, від курячого філе до свіжого філе лосося.
Функція швидкого розморожування
Завдяки функції швидкого розморожування ви можете швидко та рівномірно розморозити інгредієнти, необхідні для приготування страви. Ви можете легко освіжити їх, не занурюючи в гарячу воду та не ризикуючи втратити смак чи харчову цінність, гарантуючи, що смачні інгредієнти будуть у вас під рукою, коли вони вам знадобляться.
Очищення повітря
Дезодорація
Функція дезодорації видаляє запахи їжі з мікрохвильової печі. Усунення залишкових запахів у камері мікрохвильової печі дозволить вам насолоджуватися свіжою та ароматною їжею щоразу.
Радість від місцевих рецептів
Здійсніть свої дитячі мрії про традиційні смаки завдяки широкому вибору попередньо запрограмованих страв місцевої кухні у розумній духовці Samsung MW5000H. Тепер приготування їжі відбувається лише за один дотик, тож ви можете уникнути багато часу на приготування та мати більше часу, щоб насолодитися святом.
Використовуйте кожен сантиметр
Розумна духовка MW5000H неймовірно універсальна. Вона розроблена спеціально для зайнятих сімей – наприклад, ви можете вимкнути функцію поворотного столу, щоб використовувати кожен сантиметр доступного простору під час розміщення великих квадратних страв у духовці. Тепер ви можете швидше розігрівати їжу у великих стравах, а це означає більше часу, проведеного за їжею за столом.
Керамічне інтер'єрне покриття
Висока ефективність та стійкість
Керамічна та спеціально профільована камера пристрою не лише забезпечує високу ефективність його роботи, але й завдяки емалевому шару є надзвичайно стійкою до пошкоджень та значно полегшує очищення внутрішньої частини духовки.
Економний режим ECO
ЕКО-режим мікрохвильової печі Samsung заощаджує до 40% енергії в режимі очікування. Простим натисканням кнопки ви можете значно зменшити споживання енергії, що ви помітите, оплачуючи рахунки за електроенергію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 28 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Ширина | 517 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 10 000 ₴

