




Пральна машина автоматична Electrolux EW6SN306SPX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ОТКРОЙТЕ ДЛЯ СЕБЯ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ PERFECTCARE
SensiCare
Одежда дольше остается как новая
благодаря системе SensiCare.
Система SensiCare подстраивает параметры цикла стирки в зависимости от размера загрузки, чтобы одежда не стиралась слишком долго.
Благодаря этому они дольше сохраняют привлекательный внешний вид.
Антиаллергическая программа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | B |
| Клас енергоспоживання | D |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 411 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Звуковий сигнал, Захист від протікання, Дисплей, Відстрочка старту |
| Споживання води | 42 л |
| Програми | Програма прання джинсів, Програма "Синтетика", Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 16 920 ₴


