




Духовка електрична Electrolux EOC8P39WX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Защита SteamCrisp от высыхания
Комбинация пара и горячего воздуха гарантирует, что пища не высохнет и ее можно будет выпекать при более низкой температуре. Готовое жаркое будет сочным внутри и чудесно хрустящим снаружи.


Умная Кухня – помощник по приготовлению пищи
С помощью приложения My Electrolux Kitchen вы можете удаленно управлять духовкой, использовать специальные рецепты и открывать новые кулинарные возможности благодаря нашим партнерам.
Приложение «Мо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 569 мм |
| Ширина | 596 мм |
- Ціна: 47 070 ₴

