



Кавомашина автоматична Saeco GranAroma Deluxe (SM6685/00)
Кавоварка Saeco Gran Aroma SM6685/00
Saeco Gran Aroma SM6685/00 – це повністю автоматична кавомашина, яка задовольнить навіть найвибагливіших кавоманів. Вона пропонує 18 найпопулярніших напоїв – від ароматного еспресо до капучино, лате макіато, кави з молоком, креми, капучино, флет вайта, дорожньої кружки та багатьох інших. Крім того, машина щорічно оновлює свій список рецептів вісьмома новими сезонними рецептами кави! Машина може одночасно готувати дві чорні кави та дві кави з молоком одним натисканням кнопки.
Кавомашина Saeco Gran Aroma SM6685/00 вирізняється сучасним виглядом. Її металева передня панель та темно-сірий корпус з високоякісного пластику додають нотку елегантності та гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр. Окрім унікального дизайну, кавоварка оснащена системою заварювання Aroma Extract , яка інтелектуально регулює температуру води, гарантуючи ідеальний смак та аромат кави зі свіжозмелених зерен.
Автоматичний спінювач молока LatteDuo створює ідеальну піну для двох напоїв на молочній основі одночасно. Міцний керамічний жорно забезпечує надзвичайно тихий помел. Еспресо-машина Saeco Gran Aroma SM6685/00 дозволяє регулювати міцність кави за 5 рівнями, температуру за 3 рівнями та зберігати улюблені рецепти в одному з 6 профілів користувача. Зручний кольоровий сенсорний екран робить керування швидким та легким. Світлодіодне підсвічування чашок покращує враження від приготування кави.
Еспресо-машина Saeco Gran Aroma SM6685/00 – ідеальний вибір для кавоманів, які цінують як смак, так і простоту використання. Налаштовувані налаштування дозволяють вам підібрати кожну каву відповідно до ваших індивідуальних уподобань, гарантуючи, що кожна чашка буде саме такою, як ви любите. Цей прилад ідеально підходить для домашнього використання та стане чудовим супутником для розслаблюючих моментів з ароматною чашкою кави.
Переваги кавоварки Saeco Gran Aroma SM6685/00
Кава одним натисканням кнопки
Еспресо-машина Saeco Gran Aroma готує 18 найпопулярніших напоїв одним натисканням кнопки, а завдяки вбудованому Wi-Fi ви отримуватимете 8 нових рецептів кави на рік. Виразний еспресо, еспресо лунго, рістретто, еспресо макіато, американо, капучино, лате макіато, кава з молоком, крема, флет вайт, італійське капучино, спінене молоко, тепле молоко, порція гарячої води та дорожня чашка. Saeco Gran Aroma готує дві кави на основі молока одночасно.
Система спінювання молока LatteDuo
Система LatteDuo є серцем цього пристрою — вона дозволяє автоматично готувати надзвичайно гладку та густу молочну піну для двох порцій кави з молоком, незалежно від обраного типу молока.
Автоматичне очищення HygieSteam
Інноваційна система автоматичного очищення HygieStem видаляє 99,9% бактерій, що знаходяться в різних зонах резервуара для молока. Автоматична кавоварка Saeco Gran Aroma SM6685/00 повідомляє вас про необхідність видалення накипу та керує всім процесом. Частота видалення накипу залежить від жорсткості води.
Профілі користувачів
Пристрій має можливість зберігати кавові напої для шести профілів користувачів , за допомогою яких ви можете персоналізувати свою улюблену каву та готувати її щоразу однаково.
Керамічна млинка
Міцна керамічна кавомолка кавоварки забезпечує насичений смак кожної порції. Кавомолка пропонує 12 налаштувань , що дозволяє вам регулювати помел відповідно до ваших індивідуальних уподобань — від грубого до дрібного.
Ідеальна температура
Еспресо-машина Saeco Gran Aroma оснащена системою Aroma Extract System, яка підтримує оптимальну температуру води від 90 до 98°C протягом усього процесу заварювання , регулюючи потік води, дозволяючи вам насолоджуватися вишуканим смаком кави. Еспресо-машина забезпечує стабільну якість напою – ідеальну температуру, аромат і крему щоразу.
CoffeeMaestro
За допомогою CoffeeMaestro ви можете налаштувати смак кави, вибравши профіль Delicato, Intenso або Forte. Після цього машина автоматично налаштує міцність, кількість та налаштування попереднього заварювання, щоб отримати максимальний смак вашої кави.
Сенсорний кавовий еквалайзер
За допомогою унікального 5-дюймового сенсорного екрана ви можете налаштувати та налаштувати міцність кави, розмір, кількість молока, щільність піни або додаткову порцію на свій смак. Приготуйте каву саме так, як ви хочете.
Ідеальна персоналізація
З еспресо-машиною Saeco ви можете налаштувати міцність аромату, кількість кави, кількість молока, кількість води, температуру напою, кількість піни та додаткову каву. Все для того, щоб ваша кава ідеально підходила саме вам.
Фільтр Aqua Clean
Кавомашина оснащена великим резервуаром для води, розташованим спереду. Він може вмістити максимум 1,8 літра води. Використання фільтра AquaClean мінімізує потребу у видаленні накипу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Saeco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 383 мм |
| Глибина | 448 мм |
| Ширина | 262 мм |
- Ціна: 43 290 ₴

