




Кавомашина автоматична Siemens EQ.6 Plus TE653M19RW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Ідеальне рішення для найкращого смаку – система iAroma
Завдяки системі iAroma, повністю автоматичні кавоварки Siemens завжди забезпечують найкращу якість кожного напою. Це інноваційна система, в якій усі компоненти бездоганно працюють разом для досягнення однієї кінцевої мети: задоволення.
|
![]() |
![]() |
Ідеальний помел та насиченіший аромат — ceramDrive
Високоякісна кавомолка ceramDrive перемелює кавові зерна надзвичайно рівномірно, надаючи вам повний контроль над параметрами помелу. Це дозволяє витягти всі аромати під час процесу заварювання — враження від вживання такої ароматної кави справді виняткові. Оскільки керамічні кавомолки, на відміну від сталевих, практично не зношуються , вони гарантують справді приємний кавовий досвід. Виберіть бажаний рівень помелу, щоб надати вашій каві найкращого смаку в будь-який час лише одним дотиком пальця.
|
html-container">
|
Ідеальна гігієна завдяки знімному заварювальному блоку
Ми дбаємо про гігієну кавомашини та ваш комфорт – заварювальний блок можна легко зняти та промити під проточною водою . Це забезпечує постійно хороший смак і подовжує термін його служби. Тож ви можете знову насолоджуватися чистим ароматом найкращих кавових напоїв.
|
![]() |
![]() |
Простий спосіб насолодитися ідеальною кавою: coffeeDirect
Любителі кави насолоджуються не лише її ароматним смаком, але й швидкістю та легкістю приготування. Чи то еспресо, кава крема чи капучино, функції для всіх кавових та молочних напоїв відображаються на дисплеї за допомогою підсвічених сенсорних кнопок. Це означає, що приготування вашої улюбленої кави відбувається лише за один дотик завдяки coffeeDirect .
|
![]() |
Повне задоволення одним натисканням кнопки: функція oneTouch
Незалежно від того, яку кавову нагоду ви бажаєте, чи то лате макіато, вершковий капучино чи надзвичайно міцний еспресо, завдяки функції oneTouch ваша повністю автоматична кавоварка може приготувати справжню кавову насолоду одним натисканням кнопки — простіше простого не бути. Система автоматично готує кавові та молочні напої — саме так, як ви їх любите. Ця передова технологія дозволяє вам безтурботно зануритися у світ вишуканої кави.
|
Кава, приготована кавоваркою одним натисканням кнопки

Еспресо

Еспресо макіато

Чорна кава

Латте макіато

Капучино

Американо

Кава з молоком

Флет Вайт
|
Для надзвичайно міцної кави - aromaDouble Shot
Надзвичайно міцна кава без шкоди для аромату завдяки інноваційній функції aromaDouble Shot . Ця функція поєднує два процеси помелу та заварювання , щоб завжди отримувати найкращий аромат. Цей автоматичний процес гарантує, що кава не матиме гіркого післясмаку, оскільки менше води означає менше гіркоти, що виділяється, гарантуючи, що лише найкращі зерна потраплять до вашої чашки.
|
![]() |
![]() |
Улюблені напої – ваш улюблений кавовий напій лише за один дотик.
За допомогою функції «Улюблені напої» ви можете зберегти свої індивідуальні вподобання щодо кавових напоїв, зокрема на основі молока. Виберіть відповідну міцність кави, розмір чашки, температуру та кількість молока.
|
|
Регулювання розміру напою відповідно до ваших індивідуальних потреб: individualCup Volume
Створення виняткової кави, що подається в чашках різного розміру, вимагає точно налаштованої технології. Завдяки функції individualCup Volume можна індивідуально налаштувати попередньо встановлені розміри чашок, такі як «мала», «середня» та «велика», у межах п’яти різних налаштувань місткості.
|
![]() |
![]() |
Розділіть радість: оберіть між двома чашками еспресо та кремом.
Опція приготування двох чашок дозволяє легко приготувати два еспресо або крем-каву одночасно. Просто поставте чашки під подвійні носики подачі кави, і машина змеле необхідну кількість зерен і приготує дві чашки кави — і все це одним натисканням кнопки. Подвійне задоволення від унікального кавового аромату.
|
|
Щоб насолоджуватися кавою довше: calc'nClean
Автоматична система calc'nClean дозволяє виконувати очищення та видалення накипу за один цикл. Ця сервісна програма значно спрощує очищення та максимально подовжує термін служби виробу, щоб ви могли насолоджуватися винятковою кавою ще довше.
|
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Швидкий пар | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Одночасне приготування двох чашок | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 300 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 37 820 ₴











